s Billem a Tomem z 10.12 na RTL

23. prosince 2006 v 21:55 |  ROZHOVORY
Proč tam nebyli Gustav a Georg? Protože TH měli vymezený malý vysílací čas a při výřečnosti B & T by se na G & G už nedostalo :o). Není to poprvé, kde byli kluci pozvaní sami....
................................................
Překlad videa Bill a Tom na RTL

Menschen Bilder Emotionen 2006 - 10.12. 2006 - Lidé, obrazy, city

Günter Jauch kluky přivítal a sedli si do křesel, kolem kterých bylo plno dárečků a dopisů od fanynek Günter se ptal, jestli dokážou odpovědět na všechny dopisy. Bill řekl, že to bohužel nejde, že to nejde ani přečíst, ale že se snaží.

Günter: Už dávno je jasné, že Tokio Hotel není chvilková záležitost. Teď jste mněli fantastický úspěch v zahraničí. Je to fascinující. Rozuměli vašim písničkám, když jsou v němčině?

Bill: To je celkem komické, ale všude zpívají fanoušci s námi, celé album německy, bylo to pro nás neuvěřitelné, protože jsme si dělali starosti. Já rusky neumím a francouzsky taky nic moc, ale oni uměli zpívat vše, měli velice"skadký" akcent....směje se Bill.

Günter: Herbert Grônemeyer (velice uznávaný umělec v Německu) Vás prý nedávno potkal a řekl, že vaše hudba má úžasnou energii.
Je mnoho skupin, které dlouho nevydrží, nemáte starosti, že váš úspěch může pominout?

Tom: Myslím, že tohle nám ve skupině starost nedělá, teď si užíváme úspěchy. Může se to, ale samozřejmě stát a najednou nebudeme hrát před tisícem fanoušků, ale zase před pěti. Ale starosti nám to nedělá, když to příjde, tak to příjde.

Günter: Fanynky měly na podzim strach, když se dočetly, že váš bubeník Gustav má všeho dost a odchází. Já chci slyšet definitivní odpověď!

Bill: Já jsem byl překvapený taky, když jsem to četl v novinách, jako naši fanoušci. Bylo to komické (směje se). Já myslím, že se tak brzy nerozejdeme, jsme spolu více než 6 let. Jsme přátelé. Nemyslím si, že náš někdo rozdělí, protože si všichni skvěle rozumíme. V jiných skupinách narážejí na problém, že se lidé většinou znají krátko.

Günter: prý jste se přestěhovali do Hamburgu proto, aby jste nemuseli chodit do školy. Tam se učit nemusíte? (směje se)

Bill: (směje se) Néé, my bydlíme pořád doma, ale školu děláme dálkově, protože se chceme naplno věnovat hudbě.

Tom: A je to jednodušší, věci dostávame ,ale taky musíme dělat zkoušky a úkoly, komunikujeme s učitelem internetem. Každý, kdo chodí do školy, ví, že mu to zabere celý den a na hudbu bychom už čas neměli.

Günter: Co připravujete?

Bill: Pracujeme na novém albu, právě teď natáčíme videoklip k prvnímu singlu, který vyjde v lednu na trh.

Günter: Co vánoce, máte je s jedličkou a s tím vším?

Bill: Ano, se stromečkem, uděláme si dovolenou, na vánoce budeme s rodinami, budem spolu jíst a těšit se .Tam nabereme energii na příští rok .

Günter: Jsem rád, že jste tady dnes večer byli s námi, skládám vám velký kompliment za to, co jste v tomto roce dokázali.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama