SBillem o filmové premiéře

21. prosince 2006 v 16:59 |  ČLÁNKY
Bill Kaulitz:

Wow! Takový zážitek! Před několika hodinami jsem viděl svůj první film. Byl jsem pozván na francouzkou premiéru "Arthur a Minimoys" do Paříže- dobře, že sme ve Frankreichu odehrávali dva koncerty. Jasně, že jsem na premiéře nechtěl chybět. Už jsme dostali mnoho cen, byli jsme na různých akcích jako hosté ale filmová premiéra je něco jedinečného. je šílený, že je tu tolik fotografů a lidí z tisku. Je to vždy divný, tolik fotografů. Nikdy si na to nezvyknu. Bylo to divný vidět, že jsou na náš v jiné zemi takové reakce. Je to cool, že nás ve Frankreichu lidé tolik znají. Fanoušci mají TH- trička, cedule a pořádně křičí.
Škoda, že byl film ve Francii ukázan dřív- Arthurův hlas totiž dabuju německy. Děkuju bohu, že mám pořád v hlavě ještě můj text, jinak bych filmu moc nerozuměl. Francouzky umím jen trochu. Přesto to bylo šílený, film je dlouhý. Jsem šťastnej, že je už hotoví. Jsem tak napjatý na německou verzi. ve studiu jsem mohl vidět jen kousek filmu černobíle. Hotový film bude v německé premiéře koncem ledna- s mým hlasem. Na velkém plátně to bude šílený.
Snad naše hlasy uslyšíme v jiných filmech. Máme hodně nabídek- ale zatím zůstává Arthur moje první role. Chceme se teď věnovat naší hudbě- pro film zůstává málo času. taky mám rád Arthura a jeho charakter- z něho jsem nadšený. Myslím, že Arthurův příběh je hezký a celý film cool. Když jsem něco podporoval, byl jsem z toho nadšený jako on.
Po premiéře byl malá párty, kde byla taky Luc Besson, vedoucí filmu. Besides Michael Schumacher byl jediný němec na premiéře, jinak samí francouzci. Musel jsem brzo odejít, protože jsme museli ráno vstávat v 7h. Odjeli jsme z Paříže do Lyon, kde jsem odehráli koncert. Je skvělí se dívat, když projíždíme Francii. Francouzký jídlo je fakt dovný. Občas se v nemu oběví i žabí stehýnka. Díky bohu, že jsou i normální jídla. Nejčastěji jíme Fastfood nebo nudle. Musím říct: francouzký chleba je fantastický. Croissanty a bagety chutnají suprově. Opravdu nejsem na žabí stehýnka, prot se rádi vracíme do Německa a taky za našimi fanoušky. Teď konečně můžeme pracovat na posledním songu z našeho druhého alba....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Laska.tb Laska.tb | 3. ledna 2007 v 21:32 | Reagovat

Ten posledni vobrázek tam mu to sluší a je zase sexy pardon!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama