milujeme provokaci!

11. ledna 2007 v 20:53 |  ROZHOVORY
Jak vypadá váš den?
Bill: Jsme mladí, jsme dychtiví objevit nový materiál a nové zkušenosti. Milujeme chození ven, párty, srandu. Jednodušše si užíváme život. Jenom normálně, když vám je 17.
Tom: Hodně cestujeme a dostáváme hodně nabídek. Každý den nové město, nové párty, nové tváře, nové pokušení.....logické, že děláme většinu toho.
Co je pak vaše největší pokušení?
Tom: Někdy během show, když zahlédnu nějaké pěkné holky křičet: "Tome, sundej si tričko" nebo "Pojď do mé postele". To vyburcuje moji zvědavost. 'smích'. Takže když se stane, že o pár hodin později potkám tyto dívky v klubu, jdu pro to.......
Máte často známosti na jednu noc?
Bill: Nejsem ohromen tímto druhem vztahu, který je často povrchní a bezcitný.
Tom: Ne jako Bill, známosti na jednu noc jsou něco, co shledávám velmi opojným. Rád si užívám chvíle bez přemýšlení na zítřek. A to je přesně to, co se stane, když odjedu do klubu a zalíbí se mi dívka.
Kdo z vás je nejvíc výstřední.
Bill: Nemůžeme říct, kdo je víc výstřední než ostaní. Jde to také pro Gustava a Georga. Záleží na situaci. Jsme všichni schopní nejhorší bláznivosti.
Bojíte se občas vlivu vaší image, kterou možná má pulikum.
Bill: Jsme si vědomi, dostáváme upozornění od tisíců fanoušků a někdy dvakrát přemýšlím než řeknu nebo udělám něco, čehu můžu litovat. Avšak nejsem perfektní. Nejsem vzor. Odmítám nechat strach dělat něco špatného....Jenom zkouším dělat to nejlepší s mými slabostmi nebo mými chybami, tak jako kdokoliv jiný. Hluboko uvnitř se mi líbí nápad, že mě fanoušci akceptují s mými slabostmi a selháními.
Jak je pro vás důležitý vzhled?
Bill: Vzhled odráží naši osobnost. Vždycky se mi líbila extravagance. Dokonce mladší jsem se chtěl oblékat jinak než ostatní. Samozřejmě to nebylo bez lidí, kteří žárlili a dělali si ze mě srandu. Čím víc jsem byl kritizován, tím víc jsem měl výstřední styl. Miluju provokaci.
Tom: To je pravda, milujeme provokaci. Když jsem si začal nechat narůstat vlasy, někteří lidé si ze mě dělali srandu. Kvůli tomu jsem si je nikdy nechtěl ostříhat. Dnes jsou mé dready dlouhé skoro metr. Máme velmi vyvinutý odmlouvavého ducha 'smích'.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama